Piękna i Bestia (MP3)

Piękna i Bestia
Bajkowa historia miłości w disneyowskiej odsłonie. Audiobook „Piękna i Bestia” to propozycja dla dzieci, które przed zaśnięciem lubią słuchać pięknych, ponadczasowych opowieści.

Bella i jej niezwykła przygoda w zamku tajemniczej Bestii to baśń, która od lat wzrusza i pobudza wyobraźnię. Przez chwilę przerażająca, ale ze szczęśliwym finałem „Piękna i Bestia” to wspaniałe nagranie dla małych księżniczek i miłośników potworów. Tym razem znana i lubianą historię zinterpretowała Maria Seweryn.

Posłuchajcie jeszcze raz wspaniałej opowieści o odważnej, uroczej Belli. Dziesięć minut przygody to pomysł na znakomitą zabawę i opowieść na dobranoc. Bajkowy klimat, niezwykli bohaterowie i szczęśliwe zakończenie sprawią, że dzieci będą śniły wspaniałe sny. To przede wszystkim mądra historia z przesłaniem, że wygląd potrafi być bardzo mylący i warto poznać drugiego człowieka.

Warto również zapoznać się z innymi audiobookami, które do kolekcji bajek Disneya, które powstały we współpracy z Marią Seweryn. Polecamy szczególnie „Pinokia”, „Małą syrenkę” oraz „Kopciuszka”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Piękna i Bestia" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.