Piękna i Bestia (MP3)

Piękna i Bestia
Bella nie jest księżniczką, ale podobnie jak disneyowskie królewny jest piękną, uroczą bohaterką, z którą utożsamiają się dziewczynki na całym świecie.

Oto kolejna okazja, aby spotkać się z Bellą raz jeszcze. W znakomitej serii audiobooków ukazało się nagranie „Piękna i Bestia” - piękna historia o przyjaźni, miłości i poświęceniu.

To również wspaniała opowieść o tym, że powierzchowność wcale nie jest najważniejsza, a prawdziwe piękno jest w środku, w sercu. Posłuchajcie mądrej i ciepłej opowiastki, najlepiej wspólnie, w rodzinnym gronie. Jeśli boicie się Bestii, dobrze jest mieć obok kogoś, kogo kochacie i kogo można potrzymać za rękę. Choć Bestia to tak naprawdę… Ach, tego nie zdradzimy, bo być może niektóre maluchy nie znają jeszcze tej historii. Gwarantujemy, że wszystko dobrze się skończy, ale polecamy wspólne słuchanie „Pięknej i Bestii”.

Nagranie ukazało się w znakomitej interpretacji Anny Dymnej, która w serii nagrań Disneya czyta również inne wspaniałe opowieści: „Śpiąca królewnę”, „Zaplatanych” oraz „Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Piękna i Bestia" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.