Pięćdziesiąt twarzy Greya / Ciemniejsza strona Greya / Nowe oblicze Greya (Okładka miękka)

Pięćdziesiąt twarzy Greya / Ciemniejsza strona Greya / Nowe oblicze Greya

Pięćdziesiąt twarzy Greya / Ciemniejsza strona Greya / Nowe oblicze Greya (Okładka miękka)

Oferta specjalna -34%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • niektóre tabu są po to, by je łamać
  • masz nieskrępowaną wyobraźnię
  • chcesz poznać Greya... we wszystkich pozycjach

Seria

Zobacz wszystkie
produkty  z  serii

Młoda, niewinna studentka literatury Anastasia Steele jedzie w zastępstwie koleżanki przeprowadzić wywiad dla gazety studenckiej z rekinem biznesu, przystojnym i zamożnym Christianem Greyem. Mężczyzna od pierwszych sekund spotkania fascynuje ją i onieśmiela. W powietrzu wisi coś elektryzującego, czego dziewczyna nie potrafi nazwać, a może tylko się jej wydaje? Z prawdziwą ulgą kończy rozmowę i postanawia zapomnieć o intrygującym przystojniaku.

Planu nie udaje jej się zrealizować, bo Christian Grey zjawia się nazajutrz w sklepie, w którym Anastasia dorywczo pracuje. Przypadek? I do tego proponuje kolejne spotkanie.

W tym miejscu kończy się „disneyowskie” love story, choć młodziutka, niedoświadczona dziewczyna nie wie jeszcze, że Christian opętany jest potrzebą sprawowania nad wszystkim kontroli i że pragnie jej na własnych, dość niezwykłych warunkach… Czy dziewczyna podpisze tajemniczą umowę, której warunki napawają ją strachem i fascynacją? Jaki sekret skrywa przeszłość Christiana i jak wielką władzę mają drzemiące w nim demony?

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pięćdziesiąt twarzy Greya / Ciemniejsza strona Greya / Nowe oblicze Greya" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.