Pięć przygód detektywa Konopki (MP3)

Pięć przygód detektywa Konopki
Pankracy Konopka, w kameralnym gronie przyjaciół nazywany pieszczotliwie Pikusiem, to prawdziwy fachowiec, specjalista od najtrudniejszych spraw, najbardziej zawiłych zagadek. Skuteczny i przebiegły, nigdy nie daje wyprowadzić się w pole, choć złoczyńcy dwoją się i troją. Prywatny detektyw stoi na straży porządku i sprawdza wszystko bez wyjątku, aby w końcu rozwiązać sprawę. Jest nieco niepozorny, ale to akurat w tym zawodzie zaleta.

Audiobook „Pięć przygód detektywa Konopki” to zabawne, pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji i oryginalnych postaci opowieści autorstwa Janusza Domagalika. Przemyślana fabuła, różnorodne wątki i oczywiście najwyższej próby kryminalne i sensacyjne zagadki sprawią, że nagranie wciągnie słuchaczy w każdym wieku.

Pikuś Konopka zabierze nas w podróże, dostarczy wzruszenia, radości, a czasami nawet poczujemy się lekko zagrożeni, bo sympatyczny i zdeterminowany detektyw nie cofnie się przed niczym, aby doprowadzić sprawę do szczęśliwego końca. To prawdziwa detektywistyczna powieść, którą dzieci lubiące tajemnice i ryzyko będą zachwycone.

„Pięć przygód detektywa Konopki” w wersji audio prezentujemy w wykonaniu Ryszarda Nadrowskiego.

Janusz Domagalik (1931-2007) prozaik, dziennikarz, redaktor naczelny „Świata Młodych” oraz kierownik Naczelnej Redakcji Programów dla Dzieci w Polskim Radiu, laureat nagrody Prezesa Rady Ministrów za całokształt twórczości dla dzieci i młodzieży. Jego twórczość i życiowa postawa została doceniona również przez same dzieci, dzięki którym dostał Order Uśmiechu.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pięć przygód detektywa Konopki" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.