Philipp Lahm. Drobna różnica, czyli jak zostać piłkarzem (Okładka miękka)

Philipp Lahm. Drobna różnica, czyli jak zostać piłkarzem

Philipp Lahm. Drobna różnica, czyli jak zostać piłkarzem (Okładka miękka)

Oferta specjalna -29%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • jest to obowiązkowa pozycja dla fanów Bayernu Monachium czy reprezentacji Niemiec
  • oprócz faktów ze świata piłki i zasad funkcjonowania w reprezentacji, można znaleźć dużo historii z życia osobistego Lahma
  • całość książki napisana jest niezwykle ciekawie i wyczerpująco

Gdy był chłopcem po prostu lubił grać w piłkę. Dziś jest kapitanem reprezentacji Niemiec oraz Bayernu Monachium. Swoimi porywającymi występami Philipp Lahm doprowadził Niemcy na podium podczas mistrzostw świata w 2010 roku, a jego niezawodna i inteligentna gra sprawiła, że na stałe zapisał się w historii światowego futbolu.

Piłkarz opowiada o swojej drodze od drużyn młodzieżowych Bayernu aż na szczyt. Opisuje niezapomniane chwile niemieckiej piłki nożnej, a także pozwala zajrzeć za kulisy Bundesligi, Ligi Mistrzów oraz wielkich turniejów piłkarskich.

Drobna różnica to rzetelna i uczciwa autobiografia jednego z najlepszych bocznych obrońców na świecie. Zawiera odpowiedzi na wiele kluczowych pytań: Jakim oczekiwaniom musi sprostać dzisiejszy piłkarz? Co oznacza bycie pod ciągłą obserwacją publiczności? Czym tak naprawdę jest odpowiedzialność i w jaki sposób pojedynczy zawodnik może porwać całą drużynę?

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Philipp Lahm. Drobna różnica, czyli jak zostać piłkarzem" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.