Philipp Lahm. Drobna różnica, czyli jak zostać piłkarzem (Okładka miękka)

Philipp Lahm. Drobna różnica, czyli jak zostać piłkarzem

Philipp Lahm. Drobna różnica, czyli jak zostać piłkarzem (Okładka miękka)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • jest to obowiązkowa pozycja dla fanów Bayernu Monachium czy reprezentacji Niemiec
  • oprócz faktów ze świata piłki i zasad funkcjonowania w reprezentacji, można znaleźć dużo historii z życia osobistego Lahma
  • całość książki napisana jest niezwykle ciekawie i wyczerpująco

Kup na prezent
Gdy był chłopcem po prostu lubił grać w piłkę. Dziś jest kapitanem reprezentacji Niemiec oraz Bayernu Monachium. Swoimi porywającymi występami Philipp Lahm doprowadził Niemcy na podium podczas mistrzostw świata w 2010 roku, a jego niezawodna i inteligentna gra sprawiła, że na stałe zapisał się w historii światowego futbolu.

Piłkarz opowiada o swojej drodze od drużyn młodzieżowych Bayernu aż na szczyt. Opisuje niezapomniane chwile niemieckiej piłki nożnej, a także pozwala zajrzeć za kulisy Bundesligi, Ligi Mistrzów oraz wielkich turniejów piłkarskich.

Drobna różnica to rzetelna i uczciwa autobiografia jednego z najlepszych bocznych obrońców na świecie. Zawiera odpowiedzi na wiele kluczowych pytań: Jakim oczekiwaniom musi sprostać dzisiejszy piłkarz? Co oznacza bycie pod ciągłą obserwacją publiczności? Czym tak naprawdę jest odpowiedzialność i w jaki sposób pojedynczy zawodnik może porwać całą drużynę?

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Philipp Lahm. Drobna różnica, czyli jak zostać piłkarzem" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.