PHARMACY (CD)

PHARMACY
 • Debiutancki album Galantis. Duet zaistniał na świecie za sprawą przebojowego singla „Ruanaway (U & I)”. W Polsce kawałek wspiął się wysoko na listę najchętniej odtwarzanych piosenek przez rozgłośnie radiowe.

  Galantis to istniejący od 2012 roku i pochodzący z Bergen dwaj miłośnicy popu, electro house'u i dance, Christian Karlsson, ksywka Bloodshy, znany z grupy Miike Snow, oraz Linus Eklöw, pseudonim Style Of Eye. Panowie może i nie grają ze sobą długo, ale pomimo tego osiągnięcia mają niemałe. Wydali EP-kę z bardzo udanymi i lubianymi przez stacje radiowe kawałkami „Smile” oraz „You”. Dali też znakomity koncert na festiwalu Coachella w 2014 roku. Po tym występie ukazał się singel „Runaway (U & I)”, który szturmem podbił rozgłośnie radiowe (ponad 100 mln odtworzeń na świecie, Top 10 w sklepie iTunes).

  Album „Pharmacy” norweski duet nagrywał w studiu nieopodal Sztokholmu. Zarejestrował tam 13 piosenek. „Będziemy brać to lekarstwo, jednocześnie cały czas poszukując transcendentnego leku, który zbliżyłby nas do ideału”– mówią nieco enigmatycznie Norwegowie. „Witajcie w naszej aptece!” – dodają.

  Christian Karlsson jest współodpowiedzialny za renesans karier Madonny, Britney Spears czy Kylie Minogue. To on jest współautorem megahitu „Toxic” drugiej z wymienionych pań. Linus Eklöw współkomponował i wyprodukował chociażby wielki hit duetu Icona Pop „I Love It”.
 • 1. Forever Tonight
  2. Gold Dust
  3. In My Head
  4. Runaway (U & I)
  5. Dancin' To The Sound Of A Broken Heart
  6. Louder, Harder, Better
  7. Kill 'Em With The Love
  8. Call If You Need Me
  9. Peanut Butter Jelly
  10. Firebird
  11. Don't Care
  12. You
  13. Water

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"PHARMACY" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.