Pewność siebie (ebook) (do pobrania)

Pewność siebie (ebook)

Pewność siebie (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -9%

Kup na prezent
Czujesz się onieśmielony w kontaktach z innymi ludźmi? Brak ci odwagi, by rozpocząć rozmowę z nowo poznanymi osobami? Wystąpienia publiczne wywołują u ciebie paniczny strach? Negocjacje biznesowe to dla ciebie koszmar? Jeśli brak pewności siebie utrudnia ci życie – sięgnij po tę książkę i zmień to!

Poradnik zawiera kompleksowy trzyetapowy trening, dzięki któremu zbudujesz i wzmocnisz swoją pewność siebie. Znajdziesz w nim sprawdzone narzędzia, z którymi pokonasz stres i odblokujesz drzemiące w tobie możliwości. Praktyczne wskazówki pomogą ci przełamać lęk i z łatwością nawiązywać nowe kontakty towarzyskie lub biznesowe. Przykładowe sytuacje wskażą ci, jak odnaleźć się w każdych, nawet bardzo stresujących okolicznościach. Przekonaj się, że praca nad sobą procentuje! Wykorzystaj w pełni swój potencjał - odnieś sukces osobisty i zawodowy!

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno:
  • zawiera kompleksowy trzyetapowy trening, który pomoże ci zbudować pewność siebie
  • pomaga określić, czym dla ciebie jest pewność siebie i jak o nią walczyć,
  • wskazuje, jak odnaleźć motywację do pracy nad sobą
  • poprzez skuteczne techniki i praktyczne ćwiczenia pokazuje, jak pozbyć się poczucia niepewności i irracjonalnego lęku
  • demonstruje, jak dopasować zaprezentowane metody do bieżących, konkretnych sytuacji
Odkryj w sobie niewyczerpane źródło siły i energii, jaką daje pewność siebie!Artur Król – psycholog, coach i trener, specjalizujący się w pracy nad nieśmiałością i brakiem pewności siebie. Pracuje z osobami prywatnymi i z organizacjami. Autor książek, publikacji internetowych oraz licznych artykułów oraz twórca metod BeyondNLP i Dynamic Mindscapes.

Samo Sedno to seria nowoczesnych, praktycznych i podręcznych poradników, które trafiają w samo sedno. W serii znajdują się tytuły o tematyce m.in. biznesowej, parentingowej, psychologicznej czy dotyczącej zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego.

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

  • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pewność siebie (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.