Pewnego razu we Francji. Tom 2. Czarne wrony (Okładka twarda)

Pewnego razu we Francji. Tom 2. Czarne wrony

Pewnego razu we Francji. Tom 2. Czarne wrony (Okładka twarda)

Oferta specjalna -24%

Kup na prezent
"Józef Joanovici. Nawet pisownia nazwiska tego człowieka pozostaje zagadką: Joinovici? Joanovici? Będziemy go nazywać "Joano", tak jak jego przyjaciele ze :środowiska" Robotnik żydowskiego pochodzenia, który przyjechał do Francji bez grosza, a kilka lat później kierował świetnie prosperującym przedsiębiorrstwem zajmującym się skupem metali. Ten niezwykły awans społeczny pobudza wyobraźnię i przyczynia się do powstania "mitu Joano": miliardera-analfabety, świetnego księgowego, śmieciarza chrupiącego żelazo i zbierającego złoto.

Opowiadając historię Joano, Nury i Valle eksplorują ciemną stronę okupacyjnej historii Francji. Epoki odwróconych wartości, w której chuligani mogli robić wrażenie na policjantach, złodzieje nie musieli się ukrywać, a mordercom gratulowano i wręczano medale za zbrodnie.

Tak było... pewnego razu we Francji." (ze wstępu Gregory'ego Audy) --- Drugi tom niezwykłej opowieści mistrzów francuskiego komiksu. Kim okaże się Joanovici? Czy tylko potworem? "Pewnego razu we Francji" to mistrzowska narracja, która przenosi czytelnika w trudny, wojenny czas.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pewnego razu we Francji. Tom 2. Czarne wrony" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.