Pętla (Okładka miękka)

Pętla

Pętla (Okładka miękka)

Oferta specjalna -21%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • lubisz solidne kryminały
  • to kolejny tom ze śledztwami Petera Deckera
  • pełna domysłów i subtelnego strachu fabuła wciąga na całe wieczory

Kup na prezent

Dom na przedmieściach Los Angeles. Z krokwi zwisa nagie ciało młodej kobiety. Opuchnięta twarz, kabel mocno owinięty wokół szyi.


Tak zaczyna się kolejna sprawa detektywa Petera Deckera. Zamordowana kobieta była cenioną pielęgniarką, nigdy nie złamała prawa. A jednak ktoś uznał, że nie powinna dłużej żyć. Śledztwo idzie jak po grudzie, policja bezskutecznie szuka świadków i motywu zbrodni.

 

Jednak Decker się nie poddaje. Gdy starannie prześwietla przeszłość ofiary, odkrywa, że miała więcej wrogów niż przyjaciół. Wszyscy są podejrzani, a niektórzy z nich nie zawahaliby się zabić. Deckera czeka jedno z najtrudniejszych śledztw w jego policyjnej karierze.

 

 

Faye Kellerman jest autorką kryminałów, szczególnie znaną z serii o Peterze Decker i Rinie Lazarus. Jej debiutancka powieść „The Ritual Bath” spotkała się z ogromnym uznaniem i otrzymała prestiżową nagrodę Macavity Award dla najlepszej powieści kryminalnej. Na swoim koncie ma także wiele thrillerów, które znalazły się na liście bestsellerów New York Timesa m.in. „Serpent’s tooth”, „Jupiter’s bones”, „The forgotten”. Na całym świecie wydrukowano ponad dwadzieścia milionów egzemplarzy jej powieści. Prywatnie żona Jonathana Kellermana, jednego z najsławniejszych na świecie autorów kryminałów i thrillerów psychologicznych.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pętla" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.