Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Tom IV. Bitwa w labiryncie (Okładka miękka)

Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Tom IV. Bitwa w labiryncie

Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Tom IV. Bitwa w labiryncie (Okładka miękka)

Oferta specjalna -25%
5.00 / 1 głosów

"Percy Jackson nie spodziewa się niczego dobrego po kursie przygotowawczym, ale kiedy pojawia się jego tajemnicza śmiertelna znajoma prześladowana przez demoniczne cheerleaderki, sytuacja szybko przestaje być zła... Staje się dramatyczna.

Percy nie ma dużo czasu. Zbliża się wojna między bogami a tytanami. Nawet Obóz Herosów nie jest bezpiecznym miejscem, ponieważ armia Kronosa szykuje się do ataku na jego niegdyś nienaruszalne granice.

Aby ją powstrzymać, Percy i jego przyjaciele muszą wyruszyć na niebezpieczną wyprawę przez Labirynt - ogromną podziemną krainę, gdzie niespodzianki i zagrożenia czają się na każdym kroku. Po drodze Percy zmierzy się z potężnymi wrogami, dowie się prawdy o zaginionym bogu Panie i stanie twarzą w twarz z najstraszliwszym sekretem króla tytanów Kronosa. Ostateczna wojna zaczyna się... od bitwy w Labiryncie. "
 • 8 lutego 2015 ElfikBook,

  Czas wojny nadchodzi...

  Po przeczytaniu trzech poprzednich tomów tej serii wiedziałam, że muszę przeczytać również i tę. Jest tak samo dobra, jak poprzednie części, jeśli naw... czytaj >
  Po przeczytaniu trzech poprzednich tomów tej serii wiedziałam, że muszę przeczytać również i tę. Jest tak samo dobra, jak poprzednie części, jeśli nawet nie lepsza. Możemy tutaj zaobserwować, jak bohaterowie zmieniają się pod wpływem emocji, co bardzo cenię w powieściach. I zaczynamy czuć już niepokój związany z nadchodzącą wojną...

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1