Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Tom 3. Klątwa tytana (Okładka miękka)

Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Tom 3. Klątwa tytana

Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Tom 3. Klątwa tytana (Okładka miękka)

Oferta specjalna -27%
5.00 / 1 głosów

Kiedy Percy Jackson dostaje od swojego najlepszego kumpla Grovera pilną wiadomość z prośbą o pomoc, natychmiast przygotowuje się do walki.

Przyjaciele ruszają na ratunek i odkrywają, że Grover spotkał kogoś wyjątkowego: dwoje potężnych dzieci półkrwi o nieznanym pochodzeniu. Ale to nie wszystko, co ich czeka. Król tytanów, Kronos, uknuł najbardziej podstępny ze swoich planów, a młodzi herosi mają być jego ofiarami. Nie tylko oni są w niebezpieczeństwie. Przebudził się starożytny potwór - zdolny zniszczyć Olimp, a Artemida, jedyna bogini, która potrafi go wytropić, zaginęła.

Percy i przyjaciele wraz z Łowczyniami Artemidy mają tylko tydzień, żeby odnaleźć porwaną boginię i rozwiązać tajemnicę potwora, na którego polowała. A po drodze będą się musieli zmierzyć z najniebezpieczniejszy wyzwaniem: mrożącą krew w żyłach klątwą tytana.
 • 19 lutego 2015 ElfikBook,

  Czarny pegaz

  Mim zdaniem to najlepsza część "Bogów olimpijskich". Książka staje się już mroczna, ale i pełna barwnych przygód. Jest coraz więcej bohaterów, których... czytaj >
  Mim zdaniem to najlepsza część "Bogów olimpijskich". Książka staje się już mroczna, ale i pełna barwnych przygód. Jest coraz więcej bohaterów, których łatwo zapamiętać i oddać im swoje serce. Widać, że to prowadzi do czegoś większego...

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1