Pchli targ po remoncie (MP3)

Pchli targ po remoncie
„Pchli targ po remoncie” to niezwykły audiobook, nie tylko dla miłośników anegdot ze świata kultury. Barwnie opowiedziana historia życia, którą Antoni Marianowicz złożył z małych elementów.

Znany ze swojej twórczości dla dzieci, publikacji, które z powodzeniem były adaptowane jako słuchowiska i wydawane jako audiobooki, tym razem opowiada o sobie. Na pchlim targu znajdziemy więc opowieści ze środowiska satyrycznych „Szpilek”, relacje z prywatnych podróży i wspomnienia z dzieciństwa autora – lata tuż po II wojnie światowej oraz późniejszego, studenckiego okresu.

Audiobook to zbiór ciepłych, osobistych opowieści, które cechuje to, co charakterystyczne dla Antoniego Marianowicza: satyryczne poczucie humoru.

Wraz z autorem i jego przyjaciółmi przeniesiemy się do Warszawy lat 60., zwiedzimy kawałek świata i razem ze znanymi osobami poznamy od kuchni życie kulturalne i rozrywkowe. To podróż w czasie w doborowym towarzystwie.

Audiobook we wspaniałej interpretacji Ksawerego Jasieńskiego.

Antoni Marianowicz (ur. w 1924 roku – zm. 2003) dyplomata, poeta, prozaik, dramaturg, tłumacz, prezes Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pchli targ po remoncie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.