Paweł Kukiz. Człowiek bezkompromisowy (Okładka miękka)

Paweł Kukiz. Człowiek bezkompromisowy

Paweł Kukiz. Człowiek bezkompromisowy (Okładka miękka)

Oferta specjalna -20%

Kup na prezent
Paweł Kukiz przebojem wdarł się do polityki, dając się poznać jako człowiek bezkompromisowy, o czym pisze autorka tej ciekawej książki Ludwika Preger.

Kim jednak naprawdę jest Paweł Kukiz, syn lekarza i działacza kresowego Tadeusza Kukiza?

Pochodzi z Niemodlina i tam założył zespół Piersi, którego był liderem, i z którym wydał dziesięć płyt. Studiował administrację na Uniwersytecie Wrocławskim, a następnie prawo i nauki polityczne na Uniwersytecie Warszawskim, nie kończąc żadnego z tych kierunków. Jego kariera muzyczna i rozrywkowa, to pasmo sukcesów. Kontrowersje w tym czasie wzbudził m.in. antykościelnym utworem „ZCHN zbliża się”, któremu zarzucano obrazę uczuć religijnych. Paweł Kukiz na na swoim koncie wiele takich kontrowersyjnych zachowań, o czym przeczytać można w książce.

Ciekawość budzi jego aktywność polityczna. W 2009 został redaktorem naczelnym portalu nieobecni.com.pl. W wyborach prezydenckich w 2005 znalazł się w honorowym komitecie poparcia Donalda Tuska. Wspierał też kampanię samorządową Hanny Gronkiewicz-Waltz i parlamentarną Platformy Obywatelskiej.

W ostatnim czasie Paweł Kukiz zaczął angażować się w działalność polityczną. W lutym 2015 zapowiedział swój udział w wyborach na prezydenta RP. Nie wygrał, ale ze swoją polityczną drużyną zamierza uczestniczyć w wyborach do parlamentu 2015. Co z tego wyniknie i kim naprawdę jest, a może będzie Paweł Kukiz, przeczytać warto już teraz. Zachęcam do lektury.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Paweł Kukiz. Człowiek bezkompromisowy" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.