Paul Newman (ebook) (do pobrania)

Paul Newman (ebook)

Paul Newman (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -10%

Paul Newman (1925-2008) – aktor o legendarnych niebieskich oczach, zdobywca Oscarów, hollywoodzki fenomen. Grając charyzmatycznych buntowników i rozgoryczonych bohaterów, stał się supergwiazdą i gwarantem kasowych przebojów.

Syn rzutkiego przedsiębiorcy, wychowywał się na zamożnych przedmieściach Cleveland w Ohio. Choć obawiał się zawieść nadzieje ojca, zrezygnował z rodzinnego biznesu i postanowił próbować sił w aktorstwie. Po trudnych początkach w teatrze i telewizji doczekał się lepszej passy, tworząc niezapomniane kreacje w takich przebojach, jak Butch Cassidy i Sundance Kid czy Żądło).  Jego zaangażowanie i wytrwałość ujawniły się we wszystkim, co robił, zarówno na planie zdjęciowym, jak i poza nim. Wypowiadał się bez ogródek i korzystał ze sławy, by zabierać głos w bliskich jego sercu sprawach politycznych.

W książce Paul Newman. Biografia Shawn Levy prezentuje barwną karierę oraz niezwykłe kulisy życia aktora. To emocjonujący portret nadzwyczajnie utalentowanego człowieka i jednej z najgłośniejszych gwiazd kina XX wieku.

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Paul Newman (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.