Paryskie smaki (Okładka miękka)

Paryskie smaki

Paryskie smaki (Okładka miękka)

Oferta specjalna -21%

Kup na prezent
Paryskie smaki, francuski bestseller i zwycięzca prestiżowego konkursu GOURMAND WORLD COOKBOOK AWARDS w kategorii „najlepsza książka kulinarno-podróżnicza”.

To kolejna, po bestsellerowym "Paryskim szyku" i "Paryskim szyku w Twoim domu", część doskonałej serii książek „paryskich”!

Trish Deseine jest obecnie najbardziej uwielbianą autorką książek kucharskich we Francji. W tym przewodniku po życiu kulinarnym Miasta Światła dzieli się swoją tajemną wiedzą na temat najbardziej cenionych przez nią restauracji, kawiarni, cukierni, piekarni i innych miejsc, w których można dobrze – co nie musi znaczyć: drogo – zjeść lub zrobić zakupy. Znajdziemy tu także ciekawe przepisy i porady dla smakoszy dotyczące tego, co wiąże się z jedzeniem i życiem towarzyskim a la Parisienne.

Trish Deseine jest Irlandką od 30 lat mieszkającą we Francji, autorką popularnych programów telewizyjnych. Publikuje przepisy kulinarne na łamach francuskiej edycji „Elle” i „The Irish Times”.


„Dziewczyna, która lubi dobrze zjeść i sprzedała ponad milion książek. Bogini deserów, diwa czekolady”.
„Elle”

„Trish Deseine to najlepszy przyjaciel, jakiego można mieć w kuchni”.
„Madame Figaro”

„Książka o wspaniałych lokalach, w których znakomicie zjesz. Trish Deseine nieustannie ciekawi to, co dzieje się w Paryżu, i zawsze jest znakomicie poinformowana”. –
René Redzepi, szef kuchni słynnej restauracji Noma

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Paryskie smaki" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.