Paryska wendeta (MP3)

Paryska wendeta
Trwają poszukiwania zaginionego skarbu Napoleona.

Napoleon Bonaparte umierając na wygnaniu w 1821 roku, zabrał do grobu potężną tajemnicę. Gdzie znajduje się przeogromne bogactwo, jakiego stał się posiadaczem. Z pałaców, narodowych skarbców, nawet Kawalerom Maltańskim i Watykanowi, skradł podczas wielu wojen i napaści niewyobrażalne bogactwa. Nie wspomniał jednak o tym nawet słowem w swoim testamencie. A przynajmniej tak się wszystkim wydawało…

Do drzwi kopenhaskiej księgarni Cottona Malone'a, byłego agenta Departamentu Sprawiedliwości, pukają nieznajomi osobnicy, agent z amerykańskiej Secret Service i depczący mu po piętach dwóch zabójców. Malone ledwo uchodzi z życiem, nawiązując sojusz z agentem, niespodziewanym sojusznikiem. Wkrótce trafia na ślad tajemniczego Klubu Paryskiego, klikę multimilionerów, mających na celu manipulację światową gospodarką. By powstrzymać międzynarodową finansową anarchię, będzie zmuszony prosić o pomoc najemnych terrorystów i dołączyć do grona desperatów poszukujących legendarnego zaginionego skarbu Napoleona.

Tylko Cotton Malone może powstrzymać tę niebezpieczną grę. Czy jest gotów postawić wszystko na jedną kartę?

„Steve Berry zawsze znajdzie intrygujący sposób, by spleść przeszłość z teraźniejszością. Paryska wendeta to jego najlepsza powieść”.

Harlan Coben

Steve Berry – jest z wykształcenia prawnikiem, wciąż praktykującym. Angażuje się też w politykę, no i oczywiście pisze książki. Jego przygoda z pisaniem zaczęła się w 1990 roku. Zadebiutował powieścią Bursztynowa komnata (Wydawnictwo Sonia Draga, 2006), która natychmiast stała się bestsellerem. Kolejne książki jego autorstwa – Trzecia tajemnica Przepowiednia dla Romanowów, Dziedzictwo Templariuszy, Zagadka aleksandryjska, Wenecka intryga oraz Tajemnica grobowca (wszystkie ukazały się nakładem Wydawnictwa Sonia Draga) – kontynuują świetną passę. Pojawiły się na rynkach wydawniczych 51 krajów, przetłumaczono je na 40 języków. Łączny nakład sięgnął 12 milionów egzemplarzy.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Paryska wendeta" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.