Partners (CD)

Partners

Partners (CD)

Barbra Streisand

Barbra Streisand

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • płyta zawiera świetne duety
 • to idealna propozycja dla każdego fana wysublimowanego popu
 • każdy fan Barbry Streisand powinien mieć ten album na półce

 • W trakcie swojej kariery Barbra Streisand dzieliła mikrofon i blask reflektorów ze znakomitymi postaciami świata muzyki, tworząc niezapomniane kolaboracje, które na stałe weszły do historii muzyki. Najnowszy album legendarnej wokalistki to 12 duetów z najsłynniejszymi wokalistami świata , którzy w sumie sprzedali ponad miliard (!).

  Wśród piosenek - nowych i klasycznych utworów z repertuaru Barbry - usłyszymy wiele znanych melodii, takich jak 'New York State Of Mind' (gdzie towarzyszy jej Billy Joel), 'It Had To Be You' (Michael Bublé)', 'Come Rain Or Come Shine' (John Mayer), 'Evergreen' (Babyface), 'What Kind Of Fool' (John Legend) czy 'People' ze Steve Wonderem. Nie zabraknie też niespodzianek - znajdziemy tu m.in. 'Love Me Tender' z Elvisem Presleyem czy pierwszy zarejestrowany duet z synem Streisand - Jasonem Gouldem w 'How Deep the Ocean Is'.

  Można powiedzieć, że Streisand osiągnęła mistrzostwo w łączeniu nieoczywistych, a czasem wręcz zadziwiających głosów, wznosząc je na poziom sztuki niedostępny dla innych artystów. Z powodzeniem od prawie 6 dekad nagrywa kolejne duety i po części także dzięki nim plasuje się w TOP10 najlepiej sprzedających się artystów wszechczasów. Jest też jedyną wokalistką, która przez pięć kolejnych dziesięcioleci umieściła przynajmniej jedną płytę na 1. miejscu światowych list sprzedaży.
 • 1. It Had To Be You
  2. People
  3. Come Rain Or Come Shine
  4. Evergreen
  5. New York State Of Mind
  6. I'd Want It To Be You
  7. The Way We Were
  8. I Still Can See Your Face
  9. How Deep Is The Ocean
  10. What Kind Of Fool
  11. Somewhere
  12. Love Me Tender

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Partners" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.