PARIS, ENCORE ! (CD)

PARIS, ENCORE !
 • Jesienią 2014 roku ukazała się trzecia płyta ZAZ, jednej z najjaśniej obecnie świecących gwiazd francuskiej piosenki, zatytułowana "Paris". Album odniósł ogromny sukces, a w Polsce uzyskał status złotej płyty. Rok po premierze, materiał ukaże się ponownie w poszerzonej wersji. Ponadto ZAZ po raz kolejny wystąpi w naszym kraju, i to na trzech koncertach!

  Reedycja płyty "Paris" ukaże się 6 listopada 2015 roku pod tytułem "Paris, encore!". W zestawie CD plus DVD oraz w formatach DVD i Blu-ray. Na kompakcie znajdzie się album "Paris", wyprodukowany przez wielką legendę muzyki, Quincy'ego Jonesa. ZAZ zamieściła na albumie duety, z wielkim Charlesem Aznavourem, Thomasem Dutronciem i młodą zdolną Kanadyjską piosenkarką Nikki Yanofsky. Wznowienie jest bogatsze o piosenkę "Sous le Ciel de Paris", w której pojawia się hiszpański gwiazdor Pablo Alborán.

  Album "Paris" ZAZ promowała na licznych koncertach, również w Polsce. Jeden z występów, z festiwalu Stuttgart Jazz Open 2015, gdzie Francuzka pojawiła się z renomowanym big bandem SWR Big Band, wypełnił dyski DVD i Blu-ray. Koncert trwa 95 minut i można w jego trakcie podziwiać ZAZ śpiewającą chociażby "Champs elysées", "Sous le ciel de Paris", "J'ai deux amours" oraz przeboje z wcześniejszych płyt. W zestawie są dwie rzadkie kompozycje: "Il est cinq heures Paris s'éveille" w oryginale śpiewana przez Jacquesa Dutronca oraz "Le Légende des Colibri".
  W ramach promocji wydawnictwa "Paris, encore!" ZAZ ponownie odwiedzi Polskę. Artystka wystąpi u nas trzykrotnie: 24 listopada w Warszawie (Haka Koło), 25 listopada we Wrocławiu (Hala Orbita) i 26 listopada w Gdyni (Gdynia Arena).
 • 1. Paris sera toujours Paris
  2. Sous le ciel de Paris
  3. La parisienne
  4. Dans mon Paris
  5. Champs Elysees*
  6. A Paris
  7. I Love Paris/ J'aime Paris* (feat. Nikki Yanofsky)
  8. La romance de Paris (feat. Thomas Dutronc)
  9. Paris canaille
  10. La complainte de la butte
  11. J'aime Paris au mois de mai* (feat. Charles Aznavour)
  12. Paris, l'apres-midi
  13. J'ai deux amours
  14. Sous le ciel de Paris (feat. Pablo Alborán) - Bonus track

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"PARIS, ENCORE !" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.