PARIS, ENCORE ! (Blu-Ray)

PARIS, ENCORE !
Jesienią 2014 roku ukazała się trzecia płyta ZAZ, jednej z najjaśniej obecnie świecących gwiazd francuskiej piosenki, zatytułowana "Paris". Album odniósł ogromny sukces, a w Polsce uzyskał status złotej płyty. Rok po premierze, materiał ukaże się ponownie w poszerzonej wersji. Ponadto ZAZ po raz kolejny wystąpi w naszym kraju, i to na trzech koncertach!

Reedycja płyty "Paris" ukaże się 6 listopada 2015 roku pod tytułem "Paris, encore!". W zestawie CD plus DVD oraz w formatach DVD i Blu-ray. Na kompakcie znajdzie się album "Paris", wyprodukowany przez wielką legendę muzyki, Quincy'ego Jonesa. ZAZ zamieściła na albumie duety, z wielkim Charlesem Aznavourem, Thomasem Dutronciem i młodą zdolną Kanadyjską piosenkarką Nikki Yanofsky. Wznowienie jest bogatsze o piosenkę "Sous le Ciel de Paris", w której pojawia się hiszpański gwiazdor Pablo Alborán.

Album "Paris" ZAZ promowała na licznych koncertach, również w Polsce. Jeden z występów, z festiwalu Stuttgart Jazz Open 2015, gdzie Francuzka pojawiła się z renomowanym big bandem SWR Big Band, wypełnił dyski DVD i Blu-ray. Koncert trwa 95 minut i można w jego trakcie podziwiać ZAZ śpiewającą chociażby "Champs elysées", "Sous le ciel de Paris", "J'ai deux amours" oraz przeboje z wcześniejszych płyt. W zestawie są dwie rzadkie kompozycje: "Il est cinq heures Paris s'éveille" w oryginale śpiewana przez Jacquesa Dutronca oraz "Le Légende des Colibri".
W ramach promocji wydawnictwa "Paris, encore!" ZAZ ponownie odwiedzi Polskę. Artystka wystąpi u nas trzykrotnie: 24 listopada w Warszawie (Haka Koło), 25 listopada we Wrocławiu (Hala Orbita) i 26 listopada w Gdyni (Gdynia Arena).

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"PARIS, ENCORE !" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.