PARAMORE (CD)

PARAMORE
 • Wspaniałe, nominowane do Grammy trio Paramore z charyzmatyczną wokalistką Haley Williams, prezentuje doskonały czwarty studyjny krążek.

  Jest on jednocześnie nawiązaniem do muzycznej przeszłości i spojrzeniem w przyszłość. Nie bez kozery płyta nazywa się "Paramore". Trio z Tennessee chce w ten sposób podkreślić, jaką drogę zamierza obrać w przyszłości, co będzie definicją jego stylu. Ma on być wypadkową brzmieniowych doświadczeń z przeszłości, mniej oparty o nowoczesne technologie i zarazem oparty na nowoczesnym, współczesnym graniu. Niełatwe zadanie osiągnięcia takiego efektu na czwartej płycie Paramore postawił przed producentem Justinem Meldal-Johnsonem. W swoim dorobku ma on współpracę z tak różnymi wykonawcami jak Beck, Nine Inch Nails, Tegan And Sara czy M83, a więc z artystami wiecznie poszukującymi i nie unikającymi przy okazji spoglądania w przeszłość. Na pierwszego singla wybrana została piosenka "Now".

  Zapowiedź bez wątpienia wskazuje na to, że Paramore mogą ze spokojem spoglądać w przyszłość i "grozi" im co najmniej taki sukces jaki trio odniosło albumami "Riot!" (platyna w USA, nominacja do Grammy dla najlepszego nowego zespołu) oraz "Brand New Eyes" (złoto w USA, nominacja do Grammy za piosenkę "The Only Exception"). Dodajmy jeszcze, że w studiu partie perkusji na "Paramore" zarejestrował znany ze współpracy z Nine Inch Nails, Lostprophets oraz Angels & Airwaves, Ilan Rubin.
 • 1. Fast In My Car
  2. Now
  3. Grow Up
  4. Daydreaming
  5. Interlude: Moving On
  6. Ain't It Fun
  7. Part Ii
  8. Last Hope
  9. Still Into You
  10. Anklebiters
  11. Interlude: Holiday
  12. Proof
  13. Hate To See Your Heart Break
  14. (One Of Those) Crazy Girls
  15. Interlude: I'm Not Angry Anymore
  16. Be Alone
  17. Future

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"PARAMORE" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.