Panna z mokrą głową (MP3)

Panna z mokrą głową
Kornel Makuszyński stworzył wiele opowieści, które od lat bawią i wzruszają nie tylko dzieci i młodzież. „Panna z mokra głową” z pewnością należy do najbardziej znanych i lubianych powieści autora.

Audiobook na jej podstawie to okazja, aby przypomnieć sobie historię zwariowanej dziewczyny, która nagle musi dorosnąć i zacząć podejmować odważne decyzje, aby pomóc nieco swojej rodzinie. Jak sobie poradzi z odpowiedzialnością, która tak nieoczekiwanie na nią spadła?

Piękna, wzruszająca historia o odwadze, nadziei i o tym, jak ważne jest, aby wciąż mieć otwarte oczy i serce, bo to potrafi wszystko odmienić

Dla wszystkich miłośników pisarskiego talentu Kornela Makuszyńskiego i dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać bohaterki „Panny z mokra głową”. Irenka Borowska skradnie serca młodszych i starszych słuchaczy, szczególnie w znakomitej interpretacji Anity Sajnóg.

W formie audiobooków wydano również inne opowieści autorstwa Kornela Makuszyńskiego: „Szaleństwa panny Ewy”, „Szatana z siódmej klasy” oraz „O dwóch takich, co ukradli księżyc” i „Przyjaciela wesołego diabła”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Panna z mokrą głową" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.