Panaceum 2 Trzeba żyć (CD)

Panaceum 2 Trzeba żyć
"Panaceum 2: Trzeba żyć" to kontynuacja albumu, który otrzymał w 2017 roku status Złotej Płyty. Ten krążek to charakterystyczne dla Kafara bezkompromisowe opisy otaczającego nas świata, pełne osobistych przeżyć rapera oraz jego własnych spostrzeżeń. Na płycie usłyszymy muzykę takich producentów jak PSR, Larkin, Fame Beats, Tune Seeker, Klimson, RX, Urban, MillionBeats oraz Małach. Całości brzmienia dopełniają scratche, które wykonał DJ Gondek.


Podtytuł "Trzeba żyć" nie jest przypadkowy. "Panaceum 2" ma być dla słuchacza lekiem, który zaaplikuje sobie poprzez telefon lub odtwarzacz w momencie, w którym potrzebować będzie odtrutki na złą passę w jego życiu. Płyta Kafara bez wątpienia spodoba się odbiorcom, którzy szukają prawdziwego, szczerego rapu i motywacji do dalszych działań. W końcu jak źle by nie było, "Trzeba żyć".

Uwaga! Płyta zawiera treści interaktywne, które odczytać można tylko dzięki aplikacji Tap2C. Posiadacze fizycznej płyty zyskują dostęp do treści związanych z płytą niedostępnych w innym miejscu.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Panaceum 2 Trzeba żyć" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.