Pan Maluśkiewicz i wieloryb (MP3)

Pan Maluśkiewicz i wieloryb
Tytułowy bohater wyrusza w morze, w poszukiwaniu wieloryba. Zamiast wieloryba, odkrywa dziwną wyspę. Co takiego spotka Pana Maluśkiewicza?

Morska wyprawa pana Maluśkiewicza nie przebiega tak, jak sobie zamierzył. Chciał znaleźć wieloryba, ale czy uda mu się to osiągnąć?

Posłuchajmy wspaniale zinterpretowanego przez Antoniego Rota wierszyka, który wiele osób z pewnością pamięta sprzed lat.

Wydawnictwo Promatek zebrało i opracowało piękne, zabawne i niezwykłe rytmiczne utwory jednego z ulubionych autorów poezji dla dzieci – Juliana Tuwima. Dzięki temu, że każdy z wierszy dostępny jest jako osobne nagranie, to sami słuchacze mogą skomponować swój osobisty zbiorek i odtwarzać go wszędzie, gdzie przyjdzie im ochota na chwilę zabawy z najpiękniejszą poezją dla dzieci.

Oprócz „Pana Maluśkiewicza i wieloryba” dostępne są również wersje audio takich utworów jak na przykład „Tańcowały dwa Michały”, „Rzepka”, „W aeroplanie”.

Dzieci od lat kochają twórczość Tuwima – wesołe, pogodne, pełne rytmu krótsze i dłuższe utwory znają i pamiętają przez lata wszyscy, którzy kiedykolwiek zetknęli się z utworami autora.

Wszystkie wiersze Juliana Tuwima w kolekcji wydanej przez Promatek wspaniale przeczytał Antoni Rot.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pan Maluśkiewicz i wieloryb" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.