Pan Holmes (ebook) (do pobrania)

Pan Holmes (ebook)

Pan Holmes (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -10%

Kup na prezent
Sherlock Holmes na emeryturze? To niemożliwe.

Jest rok 1947, dziewięćdziesięciotrzyletni Sherlock Holmes mieszka z gospodynią i jej nastoletnim synem w hrabstwie Sussex. Wiedzie spokojne życie, dogląda pszczół i pisze wspomnienia. Powoli godzi się z tym, że jego umysł nie jest już tak sprawny jak kiedyś.

Ludzie nie przestają jednak szukać u niego pomocy w rozwiązaniu tajemniczych zagadek. Holmes powraca do jednej z nich, sprawy z przeszłości, która u kresu życia może dostarczyć mu odpowiedzi na najważniejsze pytania o sens życia, miłość i granice wiedzy dostępnej człowiekowi.

Pan Holmes to subtelna i przenikająca do głębi powieść o tajemnicy bliskości między ludźmi i o jednym człowieku, który dociera do kresu rozumu.

Przepiękna
„New York Times”

Rozdzierająca
„San Francisco Chronicle”

Rzadka, piękna i głęboka książka
Steven Hall

Mądra i poruszająca
„LA Times Book Review”

Cullin to niezwykle wyrafinowany teoretyk ludzkiej natury
„New York Times”Mitch Cullin – autor sześciu książek, w tym Krainy traw, przeniesionej na ekran przez Terry’ego Gilliama oraz powieści poetyckiej Branches. Mieszka w San Gabriel Valley w Kalifornii. Nastoletni Cullin został opisany przez dziennik „USA Today” w 1984 roku jako jeden z czołowych miłośników Holmesa na świecie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pan Holmes (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.