Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia (Okładka twarda)

Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia

Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia (Okładka twarda)

Oferta specjalna -21%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to kompletna opowieść o życiu Arnolda Schwarzenegger'a
  • podczas lektury dowiesz się wiele o świecie kulturystki
  • powieść jest pełna politycznych ciekawostek

Autobiografia najsłynniejszego imigranta w historii współczesnej Ameryki, ikony sukcesu osiągniętego dzięki determinacji, dyscyplinie, pracowitości i wierze w siebie.

Urodził się w niezamożnej rodzinie austriackiego żandarma, wychowywał w spartańskich warunkach we wsi niedaleko Grazu. Od najmłodszych lat marzył o zdobyciu sławy jako kulturysta oraz o wyjeździe do Ameryki. W wieku 21 lat, z tytułem Mistera Universe za pasem, zamieszkał w Los Angeles.

Pięć lat później był już najsłynniejszym kulturystą świata i biegle władał językiem angielskim. Kolejnych dziesięć lat zajęło mu ukończenie studiów i – dzięki udanym posunięciom biznesowym w branży nieruchomości i kulturystyce – zdobycie wielomilionowego majątku. Za debiutancką rolę w filmie Niedosyt został wyróżniony Złotym Globem. W przeciągu kolejnych dwudziestu lat stał się wielką gwiazdą światowego kina i liczącym się politykiem partii republikańskiej.

Żeniąc się z Marią Shiver, wszedł do rodziny Kennedych. Trzydzieści sześć lat po swoim przybyciu do Ameryki został wybrany na gubernatora Kalifornii, siódmej co do wielkości gospodarki świata. Poradził sobie z kryzysem budżetowym, klęskami żywiołowymi i polityczną zawieruchą, równocześnie pracując ponad partyjnymi podziałami na rzecz ochrony środowiska i reform wyborczych. Wraz z żoną wychował czwórkę wspaniałych dzieci. Gdy wybuchł skandal obyczajowy, do którego walnie się przyczynił, zrobił wszystko, by nie dopuścić do rozpadu rodziny.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.