Pakiet Złodziej, Sabotaż (Okładka miękka)

Pakiet Złodziej, Sabotaż

Pakiet Złodziej, Sabotaż (Okładka miękka)

Złodziej
Isaac Bell w wyścigu o epokowy wynalazek, który może zadecydowaćo losach nadciągającej wojny. Rok 1910. Luksusowy transatlantyk „Mauretania” płynie do NowegoJorku. Na pokładzie są dwaj niemieccy naukowcy, autorzy epokowego wynalazku. Isaac Bell, najlepszy śledczy agencji detektywistycznej Van Dorna, udaremnia próbę porwania uczonych, lecz wkrótce jeden z nich zostaje zamordowany. Kim jest morderca? Czym jest ten wynalazek, cenniejszy niż ludzkie życie? Dlaczego dwa gangi walczą o niego na śmierć i życie, a człowiek zwany Akrobatą usiłuje go wykraść za wszelką cenę?

Sabotaż
Pierwsze śledztwo Isaaca Bella! Rok 1902. Isaac Bell, błyskotliwy, choć niedoświadczony jeszcze detektyw, zaledwie po dwóch latach praktyki w agencji detektywistycznej Van Dorna na polecenie swojego szefa tropi sabotażystów z górniczych związków zawodowych. Jest świadkiem tragicznego wypadku w kopalni, w którym giną ludzie. Ale czy sprawcami byli związkowcy? Wkrótce ginie właściciel kopalni. Bell podejrzewa, że gra idzie o wielką stawkę… Nie wie jednak, o jak wielką. Musi się zmierzyć z bezwzględnymi przeciwnikami, ludźmi bez skrupułów, o niebotycznych ambicjach. A oni nie pozwolą, żeby jakiś początkujący detektyw przeszkodził im w osiągnięciu celu…

Clive Cussler to najpopularniejszy i najbardziej lubiany autor powieści przygodowo-sensacyjnych świata. Jego bestsellery sprzedano w kilkuset milionach egzemplarzy. Są tłumaczone na 60 języków i publikowanew 105 krajach. Podróżnik, badacz historii katastrof morskich, poszukiwacz zatopionych wraków, autorytet w dziedzinie żeglugi morskiej jest uosobieniem przygody, tak jak jego najsłynniejszy bohater, Dirk Pitt. Clive Cussler to jedyny autor, który od 40 lat nie schodzi ze szczytu list bestsellerów. W każdym tygodniu jego książki są w Top 10 „New YorkTimesa”. Na każdą jego powieść czekają niecierpliwie wierni czytelnicy w każdym wieku. I każda zdobywa nowych.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pakiet Złodziej, Sabotaż" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.