Pakiet: Ostatni dobry człowiek, Sen i śmierć, Drugie narodziny mordercy (Okładka miękka)

Pakiet: Ostatni dobry człowiek, Sen i śmierć, Drugie narodziny mordercy

Pakiet: Ostatni dobry człowiek, Sen i śmierć, Drugie narodziny mordercy (Okładka miękka)

Oferta specjalna -38%
Naładowane akcją thrillery filozoficzne


Ostatni dobry człowiek
„To przełomowy thriller: pasjonująca intryga przepojona mistycyzmem, nowatorski pomysł poszukiwania dobrych, a nie złych ludzi, mądra refleksja nad pojęciem dobra i jego miejsca we współczesnym świecie, matematyczna logika i rozbudowane, głębokie i zadziwiające postaci”. „L’INDÉPENDANT”

Bóg powiedział Mojżeszowi, że na świecie zawsze będzie trzydziestu sześciu sprawiedliwych. To oni będą nas chronić. Oni jednak nie wiedzą, że zostali wybrani.

W różnych częściach świata giną mężczyźni i kobiety. Na ich ciałach widnieje tajemniczy znak. Duński negocjator policyjny Niels Bentzon, wrażliwy humanista załamujący się po każdym niepowodzeniu, i Hannah Lund, wybitna astrofizyczka zmagająca się z depresją, rozpoczynają szaleńczy wyścig z czasem, by ocalić ostatnich sprawiedliwych. Ale wcześniej muszą ich znaleźć. Bo kto to jest dobry człowiek?

Sen i śmierć
Dlaczego młoda primabalerina popełniła samobójstwo? Niels Bentzon i Hannah Lund rozpoczynają dramatyczne śledztwo. W wyścigu z czasem przedzierają się przez tajemnice genialnych rzeźb i greckiej filozofi i, aż muszą stawić czoło niezgłębionej tajemnicy przekraczania progu pomiędzy życiem a śmiercią…

Drugie narodziny mordercy
Niels Bentzon jako pacjent więziennego zakładu psychiatrycznego tropi mordercę ordynatora otrutego cykutą, jak Sokrates w IV wieku przed naszą erą. Razem z Hannah Lund odkrywają zbrodnię sięgającą do roku 1939, gdy trójka studentów Oksfordu znalazła starożytny rękopis, w którym Sokrates przedstawił dowody na nieśmiertelność duszy…

A.J. KAZINSKI to pseudonim dwóch duńskich pisarzy: Jacoba Weinreicha i Andersa Ronnowa Klarlunda. Międzynarodową popularność zdobyli pierwszym thrillerem Ostatni dobry człowiek wydanym w 20 krajach. Powieść była bestsellerem numer 1 duńskich list (przed Camillą Läckberg!), laureatką nagrody Duńskiej Akademii Kryminału dla najlepszego debiutu i prestiżowej francuskiej nagrody Prix Relay. Zachęceni sukcesem autorzy napisali dwa kolejne thrillery z Nielsem Bentzonem.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pakiet: Ostatni dobry człowiek, Sen i śmierć, Drugie narodziny mordercy" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.