Out Among The Stars (CD)

Out Among The Stars

Out Among The Stars (CD)

Johnny Cash

Oferta specjalna -16%

Johnny Cash

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • płyta zawiera nigdy niepublikowane nagrania
 • od las osiemdziesiątych nikt nie słyszał tych utworów
 • to dzieło, które powinno znaleźć się w płytotece każdego fana najlepszej muzyki

 • Sony Music oraz Legacy Recordings z dumą prezentują album legendarnego Johnny’ego Casha, na którym znalazło się tuzin jego niedawno odkrytych, nigdzie niepublikowanych nagrań oraz bonusowy kawałek - piosenka "She Used To Love Me A Lot" w wersji Elvisa Costello. Piosenki, które znalazły się na albumie „Out Among The Stars” były pierwotnie zarejestrowane w 1981 roku w Columbia Studios oraz w 1984 roku w 1111 Sound Studios.

  W ich powstaniu udział wziął ówczesny Dyrektor Artystyczny wytwórni CBS Nashvile, Billy Sherrill. W nagraniach tych utworów (w tym duetów z June Carter Cash i Waylonem Jeningsem) udział wzięli również: Marty Stuart (gitara i mandolina), Jerry Kennedy (gitara ) , Pete Drake (gitara ), Hargus "Pig" Robbins (fortepian ) oraz Henry Strzelecki (bas).

  Materiał ten odnalazł się w 2012 roku w czasie katalogowania spuścizny po rodzicach przez Johna Cartera Casha. " Kiedy moi rodzice odeszli , stało się konieczne , aby przejrzeć ten materiał , " powiedział John " Okazało się, że te nagrania wyprodukowane przez Billy’ego Sherrilla w latach osiemdziesiątych... były piękne. "

  Ten zaginiony album to rewolucyjne dzieło, które powinno znaleźć się w płytotece każdego fana najlepszej muzyki na najwyższym światowym poziomie.
 • 1. Out Among the Stars
  2. Baby Ride Easy
  3. She Used to Love Me a Lot
  4. After All
  5. I'm Movin' On
  6. If I Told You Who It Was
  7. Call Your Mother
  8. I Drove Her Out of My Mind
  9. Tennessee
  10. Rock And Roll Shoes
  11. Don't You Think It's Come Our Time
  12. I Came to Believe
  13. She Used to Love Me a Lot

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Out Among The Stars" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.