Otoczeni przez idiotów (Okładka miękka)

Otoczeni przez idiotów

Otoczeni przez idiotów (Okładka miękka)

Kup na prezent
Czy zdarzają Ci się chwile głębokiego zwątpienia, w których podsumowujesz swojego rozmówcę krótką myślą „Idiota!”, zastanawiasz się, jakim cudem ktoś nie zrozumiał Twojego na wskroś logicznego toku rozumowania lub patrzysz na czyjąś reakcje ze szczerym i niekrytym zdziwieniem („ale jak to?!”)? Thomas Erikson przybywa z odsieczą! „Otoczeni przez idiotów” to poradnik jedyny w swoim rodzaju. Nic dziwnego, że bije rekordy popularności – pokazuje bowiem, jak się z tymi ludźmi dogadać, zrozumieć ich i nie dać się zwariować!

Thomas Erikson jest znanym szwedzkim psychologiem, behawiorystą i trenerem rozwoju osobistego, ekspertem do spraw komunikacji – od dwudziestu lat prowadzi wykłady i szkolenia, w tym dla menadżerów korporacji oraz dyrektorów i szefów wielkich firm, ma więc bogate doświadczenie zawodowe i łączy teorię z wieloletnią praktyką. Postanowił podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, które dotyczą komunikacji międzyludzkiej, w swojej najnowszej książce o chwytliwym i trafnym tytule „Otoczeni przez idiotów. Jak dogadać się z tymi, których nie sposób zrozumieć”.

„Otoczeni przez idiotów” Thomasa Eriksona to poradnik dla każdego, komu ludzie potrafią działać na nerwy, oraz dla tych, którzy mają problemy ze zrozumieniem innych. W końcu każdy kiedyś zwymyślał w myślach drugą osobę od idiotów lub głowił się, jakim cudem został mylnie zrozumiany. Erikson przelał na karty swojej książki to, czego od lat uczy swoich słuchaczy i klientów – trudnej sztuki komunikacji. Bo przecież niemożliwe jest, aby każdego człowieka otaczali sami kretyni – po prostu każdy jest inny, ma inną osobowość i, co za tym idzie, inny, niekiedy niezrozumiały, sposób myślenia. Thomas Erikson przedstawia w „Otoczonych przez idiotów” teorię, którą stosuje od lat w swojej pracy – zakłada ona, iż ludzie dzielą się na cztery główne typy osobowości: czerwony, niebieski, zielony oraz żółty. Książka Eriksona to jednak nie długi wykład na temat behawiorystyki – autor przedstawia swoją tezę w sposób lekki i, co ważniejsze, w oparciu o przykłady wzięte z życia oraz pracy. Teoria teorią, a praktyka praktyką, więc aby poprawić swoją komunikację z innymi i ich zrozumieć, sama sucha wiedza przecież nie wystarczy. Trzeba jeszcze poznać, jak się ona sprawdza w otaczającej nas rzeczywistości.

Thomas Erikson w książce „Otoczeni przez idiotów. Jak dogadać się z tymi, których nie sposób zrozumieć” odczarowuje otaczających nas idiotów – zamienia ich w ludzi, którzy mają diametralnie odmienny sposób myślenia, inne cele oraz priorytety. Książka pomaga uniknąć spięć i kłótni, na które jesteśmy narażeni każdego dnia – w domu, w pracy, na uczelni, w szkole, a nawet na ulicy. „Otoczeni przez idiotów” to pierwsze kroki ku wyjściu z krainy idiotów!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Otoczeni przez idiotów" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.