Ostatni ślad (MP3)

Ostatni ślad
Intrygująca fabuła, kolejna powieść królowej niemieckich kryminałów

Dwa przeplatające się ze sobą wątki – dziennikarka Rosanna Hamilton pisze serię artykułów o tajemniczych zniknięciach osób i rozpoczyna zbieranie materiałów do artykułów, drugi z kolei opowiada o młodej kobiecie, Elaine, ukrywającej się w jednej z niewielkiej mieścinie na północy Anglii, która nieustannie się obawia mężczyzny od którego udało się jej uciec. Perfekcyjne połączenie thrillera psychologicznego i powieści obyczajowej. Czy kobieta, która ponad pięć lat temu opuściła lotnisko Heathrow w towarzystwie nieznajomego jest samotną Elaine? Dlaczego się ukrywa? Dwa wątki kryminalne, bardzo subtelnie się ze sobą łączące, ale jednocześnie równie dobrze uzupełniające całą opowieść. Audiobook słucha się z zapartym tchem, uważnie śledząc pojawiające się fakty. Atmosfera się zagęszcza i w chwilę później dziennikarka Rosanna znajduje się w przerażającym niebezpieczeństwie… Zakończenie przynosi niespodziewane rozwiązanie. Mistrzostwo najwyższych lotów.

Policja szybko umarza śledztwo, wychodząc z założenia, że młoda kobieta wykorzystała pierwszą nadarzającą się okazję, by uwolnić się od kalekiego, zgorzkniałego, despotycznego brata, którym musi się opiekować oraz nudnego życia w malutkim, prowincjonalnym miasteczku.

Pięć lat później dziennikarka Rosanna Hamilton, pisząca serię artykułów o tajemniczych zniknięciach, ponownie powraca do zapomnianej już sprawy Elaine Dawson. Nagle natrafia na informacje, z których wynika, że Elaine żyje. Podążająca śladem dziewczyny dziennikarka sama nagle staje w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa…

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Ostatni ślad" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.