Ostatni olimpijczyk Percy Jackson i bogowie olimpijscy tom 5 (Okładka miękka)

Ostatni olimpijczyk Percy Jackson i bogowie olimpijscy tom 5

Ostatni olimpijczyk Percy Jackson i bogowie olimpijscy tom 5 (Okładka miękka)

Oferta specjalna -36%
5.00 / 1 głosów

Przez cały rok herosi przygotowywali się do walki z tytanami, wiedząc, że mają małe szanse na zwycięstwo. Armia Kronosa jest coraz potężniejsza, a z każdym dołączającym do niej bogiem lub herosem moc złowrogiego tytana wzrasta. Podczas gdy Olimpijczycy usiłują powstrzymać siejącego zniszczenie Tyfona, Kronos szykuje się do ataku na Nowy Jork, gdzie Olimp pozostaje praktycznie bez ochrony. Percy Jackson i armia herosów muszą powstrzymać Pana Czasu. Czy wreszcie wyjaśni się tajemnica przepowiedni związanej z szesnastymi urodzinami Percy'ego? Kiedy na ulicach Manhattanu toczy się bitwa w obronie cywilizacji Zachodu, chłopak zaczyna mieć przerażające podejrzenie, że walczy... z własnym przeznaczeniem.
 • 21 lutego 2015 ElfikBook,

  Śmierć czy życie?

  Zakończenie serii o "Bogach Olimpijskich" zrobiło na mnie duże wrażenie. Po tylu częściach przywiązałam się do bohaterów i przeżywałam wszystkie wydar... czytaj >
  Zakończenie serii o "Bogach Olimpijskich" zrobiło na mnie duże wrażenie. Po tylu częściach przywiązałam się do bohaterów i przeżywałam wszystkie wydarzenia razem z nimi. Stali się nieodłączną częścią mojego życia. A teraz patrzyłam na walkę o ludzkość i miłość. Będę ją pamiętać długie lata.

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1