Ostateczność 6 (Okładka miękka)

Ostateczność 6

Ostateczność 6 (Okładka miękka)

Oferta specjalna -27%
Szósty tom cyklu „Starfire”, stworzonego przez Davida Webera i Steve’a White’a, kontynuacja wydarzeń opisanych w powieści „Exodus”. Członkowie planetarnego sojuszu żyją w zgodzie i harmonii... aż do przybycia floty okrętów większych od miast, uciekających z utraconej ojczystej planety. Arduanie podróżowali wieki, by znaleźć planetę, która będzie ich nowym domem. Obecność ludzi, których nie uznają za w pełni rozumne istoty, to dla nich tylko drobna niedogodność. Wierząc, że po śmierci przejdą reinkarnację, nie wahają się atakować z samobójczą furią. Poznawszy sekrety ludzkiej techniki zamierzają podbić cały zamieszkany rejon Galaktyki. Powstrzymać ich może tylko ponowne przymierze ludzi i innych istot...

Steve White pełnił służbę w Wietnamie jako oficer marynarki wojennej. Jest autorem kilkunastu powieści SF i fantasy, był nominowany do Nagrody Prometeusza za powieść Eagle Against the Stars. REBIS wydaje cykl „Starfire”, którego jest współtwórcą.

Charles Gannon jest profesorem wydziału literatury amerykańskiej St. Bonaventure University, publikował w czołowym magazynie science fiction „Analog”.

„Jak zwykle White zapewnia szybkie tempo akcji”. „Publishers Weekly”

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Ostateczność 6" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.