Opowieści ze Starego Radyjka: Pan Leniwiec i pantofelek Kopciuszka (MP3)

Opowieści ze Starego Radyjka: Pan Leniwiec i pantofelek Kopciuszka
Ktoś ukradł pantofelek Kopciuszka. Jeśli nie odnajdzie się na czas, bajka nigdy się nie skończy. A kto chciałby słuchać bajek, które nie mają końca? Z pomocą do świata baśni ruszają więc pan Leniwiec – wcale nie taki leniwy bibliotekarz i Ela – wcale nie taka nieśmiała dziewczynka. Na swojej drodze spotykają m.in. Królewnę Śnieżkę, Królową Śniegu i złego wilka. Ale w prawdziwym świecie baśni nie wszystko jest takie jak w książkach...

Słuchacze, którzy niegdyś słuchali bajek na dobranoc z płyt winylowych, z pewnością polubią „Opowieści ze Starego Radyjka” Magdaleny Szkudlarek i zechcą zaprezentować ten niezwykły audiobook swoim dzieciom. Nagranie znakomicie przywołuje klimat starych bajek i opowieści.

Posłuchajcie wspaniałej historii o zagubionym pantofelku Kopciuszka.

Audiobook „Pan Leniwiec i pantofelek Kopciuszka” z serii „Opowieści ze Starego Radyjka” to wspaniała zabawa dla całej rodziny. Słuchacze spotkają znane postaci, między innymi Królewnę Śnieżkę i Królową Śniegu, a nawet złego wilka. Poznamy ich wszystkich od nieco innej strony niż w bajkach, których słuchaliśmy do tej pory.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Opowieści ze Starego Radyjka: Pan Leniwiec i pantofelek Kopciuszka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.