Północ - Południe. Opowieści z meekhańskiego pogranicza (Okładka miękka)

Północ - Południe. Opowieści z meekhańskiego pogranicza

Północ - Południe. Opowieści z meekhańskiego pogranicza (Okładka miękka)

Oferta specjalna -15%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Robert M. Wegner to pięciokrotny laureat nagrody Zajdla
  • uwielbiasz zaczytywać się w świat fantastyki
  • zachwycą cię egzotyczne opowieści z Północy, Południa, Wschodu i Zachodu

Polubiłeś bohaterów sagi wiedźmińskiej Andrzeja Sapkowskiego i zaskakujące fabuły Gry o tron George'a R.R. Martina? Przeczytaj Wegnera, nie pożałujesz.

 

Opowieści z meekhańskiego pogranicza - historie z Północy, Południa, Wschodu i Zachodu składają się na egzotyczną opowieść o światach różnych nacji, języków, wierzeń i magii.

 

Topór i skała - oto skarby Północy. Wiedzą o tym nieustraszeni żołnierze Szóstej Kompanii, górskiego oddziału strzegącego północnych granic Imperium Meekhańskiego. A jeśli istnieją starcia nie do wygrania? Jedyne, na co może wtedy liczyć Górska Straż to honor górali.Miecz i żar - tylko tyle pozostało zamaskowanemu wojownikowi z pustynnego Południa. Kiedyś, zgodnie ze zwyczajem, zasłaniał twarz, by nikt nie wykradł mu duszy. Dziś nie ma już duszy, którą mógłby chronić. Czy z bogami można walczyć za pomocą mieczy? Tak, jeśli jesteś Issarem i nie masz nic do stracenia."Opowieści z meekhańskiego pogranicza" to książka o Wojnach Bogów i wojnach ludzi. Poznaj plemiona, które trwają na pustyni od 3500 lat, Aspektowaną Moc, którą można okiełznać żywioły i ludzi, którym, gdy wszystko zawodzi, zostaje jeszcze miecz i topór w dłoni, a w sercu duma, honor i wytrwałość.

 

Sprawdź, jak rodzi się fenomen...
W tym roku Robert M. Wegner otrzymał Zajdla we wszystkich kategoriach!

 

Literacką Nagrodę Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla otrzymała powieść Pamięć wszystkich słów. Opowieści z meekhańskiego pogranicza oraz opowiadanie Milczenie owcy.


OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Północ - Południe. Opowieści z meekhańskiego pogranicza" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.