Opowieści z Dzikich Pól (MP3)

Opowieści z Dzikich Pól
Brzęk szabel, błysk zbroi, zabobony i szubienice

Jeśli podróż w przeszłość, to tylko z Jackiem Komudą!

Oto kolejny audiobook na podstawie powieści jednego z najbardziej cenionych i lubianych polskich autorów fantasy. Opowieści dzikie jak tytułowe pola.

Tym razem Komuda zabiera czytelników i słuchaczy na Kresy. To miejsce równie piękne, co niebezpieczne i świetna okazja, aby poznać Boruckiego herbu Nowina z Łęczycy. To on wraz ze swoimi kompanami opowiadają historie, które mrożą krew w żyłach. Właśnie krwi w nich nie brakuje. Szable, zbroje i wyzwania, w których nie życie, ale honor jest najważniejszy. Bohaterowie gotowi są na wszystko. I choć z tych historii opowiadanych przy stole nie rysuje się wcale obraz dobrych, szlachetnych Polaków, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że jest w nich nieco prawdy. Literacka fikcja, która do złudzenia przypomina polską historię. To od występków zaczynają się najbardziej wciągające opowieści w tym tomie.

Polecamy „Opowieści z Dzikich Pól” oraz inne książki autora, które dostępne są jako audiobooki, między innymi „Banitę”, „Krzyżacką zawieruchę” oraz „Ostatniego honorowego”.

Prezentowana powieść ukazała się w interpretacji Leszka Filipowicza.

Jedyny taki zbiór opowiadań na polskim rynku.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Opowieści z Dzikich Pól" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.