Opowieść wigilijna (MP3)

Opowieść wigilijna
Ponadczasowa „Opowieść wigilijna” to od momentu wydania w połowie XIX wieku jeden z najpopularniejszych utworów Charlesa Dickensa.

Teraz fani wydań audio mają okazję sięgnąć po pełne nagranie [ ponad trzy godziny interpretacji Marka Konopczaka ukazało się nakładem wydawnictwa MTJ.

To niezwykła, należąca do klasyki literatury opowieść, która ma w sobie ponadczasowe przesłanie i w sposób uniwersalny opowiada o ludziach.

Dziś to lektura szkolna, ale „Opowieść wigilijna” należy do najchętniej adaptowanych historii, ponieważ można ją odczytywać na wiele sposobów – to opowiadanie z fascynująca fabułą, niezwykle klimatyczna historia bożonarodzeniowa oraz moralitet.

Ebenezer Scrooge to w literaturze ikona skąpstwa, a wydarzenia, jakie miały miejsce z jego udziałem w trakcie pewnej Wigilii Bożego Narodzenia to wspaniała lekcja przyzwoitości, której słucha się z niezwykła przyjemnością.

Polecamy nagranie uczniom, którzy muszą zapoznać się z treścią „Opowieści wigilijnej” w ramach lektury, ale również wszystkim tym, którzy chcieliby sięgnąć po klasykę literatury w doskonałym wydaniu.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Opowieść wigilijna" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.