Opowieść o pra- pra- słoniu (MP3)

Opowieść o pra- pra- słoniu
Tekst według Rudyarda Kiplinga.

Na podstawie tekstu Rudyarda Kiplinga Elżbieta Bussold przygotowała niezwykłe słuchowisko. Do udziału w realizacji nagrania zaproszono profesjonalnych muzyków, kompozytora i dyrygenta oraz znakomitych aktorów, którzy wspaniale zinterpretowali „Opowieść o pra- pra- słoniu”.

W rolach głównych wystąpili między innymi Piotr Fronczewski, Jan Kobuszewski oraz Jan Matyjaszkiewicz. Piosenki, które wspaniale uzupełniają kwestie czytane zaśpiewał Michał Styczyński.

To słuchowisko klasyczne w formie, nawiązujące do wspaniałych tradycji realizowanych specjalnie z myślą o najmłodszych odbiorców nagrań, które niegdyś regularnie gościły na antenie radiowej i wydawane były na płytach, dzięki czemu gościły w wielu domach i znane były milionom Polaków.

Ta wspaniała, sentymentalna podróż do przeszłości możliwa jest dziś dzięki wznowieniu w formie audiobooka. Zabierzmy ze sobą przyjaciół, dzieci, najmłodszych członków naszych rodzin i posłuchajmy historii o bardzo starym słoniu. To mądra i ciepła opowieść, w której zwierzęta stanowią odbicie ludzi, a całość nie straciła nic z charakteru twórczości Kiplinga.
Obsada:

Piotr Fronczewski (Słoń)

Tadeusz Włudarski (Pra-Pra-Słoń)

Jan Matyjaszkiewicz (Krokodyl)

Jan Kobuszewski (Wąż)

Włodzimierz Nowakowski (Żyrafa)

Joanna Sobieska (Papuga)

Maria Ciesielska (Papuga)

Magda Wołłejko (Małpa)

Jolanta Wołłejko (Małpa)

Michał Bukowski (Chłopiec)

Cezary Kwieciński (Pra-Pra-Chłopiec)

Michał Styczyński – śpiew

Muzyka - Władysław Słowiński

Dyrygent - Władysław Słowiński

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Opowieść o pra- pra- słoniu" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.