Opowiadania z dziejów ojczystych tom V. Polska za królów elekcyjnych. Od Jana III Sobieskiego do St. Augusta Poniatowskiego (MP3)

Opowiadania z dziejów ojczystych tom V. Polska za królów elekcyjnych. Od Jana III Sobieskiego do St. Augusta Poniatowskiego

Opowiadania z dziejów ojczystych tom V. Polska za królów elekcyjnych. Od Jana III Sobieskiego do St. Augusta Poniatowskiego (MP3)

Kup na prezent
Piąta, ostatnia odsłona serii audiobooków ze znanym i docenionym przez odbiorców podręcznikiem historii Polski, który stworzyli Bronisław i Gizela Gebertowie – profesor i dyrektor lwowskiego gimnazjum wraz z małżonką.

W tej części serii, zatytułowanej „Polska za królów elekcyjnych. Od Jana III Sobieskiego do St. Augusta Poniatowskiego” usłyszymy o pogromie Turków, jakiego pod Wiedniem dokonał Jan III Sobieski, wojnach ze Szwecją i Rosją, osłabieniu Polski po licznych potyczkach z sąsiadami, wpływie rosyjskiej carycy Katarzyny II na wewnętrzną politykę naszego kraju oraz rozbiorach Polski.

Seria stanowi kompletne opracowanie polskiej historii w okresie monarchii, jest zwartym opracowaniem, które tworzy wspaniałą panoramę dziejów. Również każdy z tomów może stać się niezapomnianą wyprawą w przeszłość, sposobem na przedstawienie interesujących zagadnień młodzieży lub formą przypomnienia dla tych, którzy fascynują się przeszłością.

W wersji audio ukazały się również trzy pozostałe tomy „Opowiadań z dziejów ojczystych”.

Wszystkie tomy kultowej już historii według Gebertów czyta w wersji audio Beata Łuczak.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Opowiadania z dziejów ojczystych tom V. Polska za królów elekcyjnych. Od Jana III Sobieskiego do St. Augusta Poniatowskiego" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.