Opowiadania z dziejów ojczystych tom II. Polska za Piastów. Od Władysława Łokietka do Kazimierza Wielkiego (MP3)

Opowiadania z dziejów ojczystych tom II. Polska za Piastów. Od Władysława Łokietka do Kazimierza Wielkiego

Opowiadania z dziejów ojczystych tom II. Polska za Piastów. Od Władysława Łokietka do Kazimierza Wielkiego (MP3)

Kup na prezent
Druga część niezwykłego podręcznika historii, który napisał przedwojenny profesor lwowskiego gimnazjum wraz z małżonką. Bronisław i Gizela Gebertowie zabierają nas w pasjonującą podróż w przeszłość. W części drugiej „Polska za Piastów. Od Władysława Łokietka do Kazimierza Wielkiego” usłyszymy o polityce wewnętrznej Władysława Łokietka, silnym państwie, które zbudował Kazimierz Wielki, stosunkach z sąsiednimi państwami, a także o codziennym życiu Polaków w czasie, gdy Polską władali ostatni Piastowie. Bez nadmiernej ilości dat, w formie wartkiej opowieści słuchacze mogą zapoznać się z tym, co pozwoli zrozumieć istotę ówczesnych wydarzeń. Serię z tekstami Gebertów cechuje przede wszystkim przystępny język. Nagranie może być formą powtórki i uporządkowania wiedzy, ale również wspaniałym wstępem do tych, którzy dopiero chcą poznać dzieje naszej ojczyzny.

W wersji audio ukazały się również cztery pozostałe tomy „Opowiadań z dziejów ojczystych”.

Wszystkie tomy kultowej już historii według Gebertów czyta w wersji audio Beata Łuczak.Godzina, dzięki której świat historii staje się ciekawy i przyjazny!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Opowiadania z dziejów ojczystych tom II. Polska za Piastów. Od Władysława Łokietka do Kazimierza Wielkiego" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.