Opowiadania z dziejów ojczystych tom I. Polska za Piastów. Od Mieszka I do Bolesława Krzywoustego (MP3)

Opowiadania z dziejów ojczystych tom I. Polska za Piastów. Od Mieszka I do Bolesława Krzywoustego

Opowiadania z dziejów ojczystych tom I. Polska za Piastów. Od Mieszka I do Bolesława Krzywoustego (MP3)

Kup na prezent
Pierwsza odsłona serii audiobooków ze znanym i docenionym przez odbiorców podręcznikiem historii Polski, który stworzyli Bronisław i Gizela Gebertowie – profesor i dyrektor lwowskiego gimnazjum wraz z małżonką. W części pierwszej „Polska Piastów. Od Mieszka I do Bolesława Krzywoustego” usłyszymy o powstaniu Polski jako państwa, o rządach Mieszka I, Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego i Bolesława Krzywoustego. Ta część opowieści kończy się na rozbiciu dzielnicowym. To pasjonująca, opowiedziana w przystępny sposób historia naszego kraju.

Audiobook jest doskonałą powtórką dla dorosłych słuchaczy, ale również lekcją dla młodych odbiorców, nagranie śmiało może być wykorzystywane jako powtórka przed egzaminem lub skondensowany, ciekawy przewodnik po historii ojczystej. W dwie godziny można zapoznać się z kilkoma wiekami dziejów Polski. Bez nadmiernej ilości dat, w formie wartkiej opowieści.

W wersji audio ukazały się również cztery pozostałe tomy „Opowiadań z dziejów ojczystych”.

Wszystkie tomy kultowej już historii według Gebertów czyta w wersji audio Beata Łuczak.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Opowiadania z dziejów ojczystych tom I. Polska za Piastów. Od Mieszka I do Bolesława Krzywoustego" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.