Operacja: "Dzień wskrzeszenia" (MP3)

Operacja: "Dzień wskrzeszenia"
Losy świata leżały w rękach polskiego prezydenta i niestety, Ziemię spustoszyła atomowa zagłada. Prezydent Paweł Citko strzela gafę za gafą, więc polscy uczeni postanawiają nie dopuścić do tego, aby w ogóle doszedł do władzy. Ale do tego potrzebna jest podróż w czasie. Czy to da się zrobić?

Oczywiście! W powieści Andrzeja Pilipiuka to nie koniec, ale początek przygód. Wspaniali bohaterowie, nieprzeciętne pomysły i humor, który sprawia, że czytelnicy i słuchacze wcale nie chcą dobrnąć do końca tej opowieści.

„Operacja: Dzień wskrzeszenia” to audiobook, który utrzymany jest w stylu dobrze znanym wszystkim, którzy lubią twórczość Andrzeja Pilipiuka. Kilkanaście godzin emocjonującej podróży w czasie i przestrzeni to wspaniała zabawa dla tych, którzy czasami chcieliby móc spojrzeć na historię i politykę z przymrużeniem oka. W tej opowieści to możliwe, a nawet wskazane.

Wersja audio książki ukazała się w interpretacji Macieja Kowalika, który wspaniale przeczytał także cykl historyczno-fantastyczny autorstwa Andrzeja Pilipiuka zatytułowany „Oko jelenia”.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Operacja: "Dzień wskrzeszenia"" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.