Old School Yule! (CD)

Old School Yule!
  • 25-11-2016
  • Matt Dusk
  • 1
Matt Dusk, utytułowany artysta, który wprawiał nas w doskonały nastrój swoim bestsellerowym przebojem „Good News”, znów wywoła uśmiech na twarzy nawet największego ponuraka przez radość w stylu retro, zawartą na albumie „Old School Yule!".


Bożonarodzeniowy album „Old School Yule!" (Dawne Święta) otuli Cię uroczystym klimatem pamiętanym sprzed lat. Jest utrzymany w szybkim tempie kuligu z czasów, kiedy śnieg był nie tylko w tekstach piosenek, ale leżał w miastach i na wsiach przez całą zimę.

„Chciałem nagrać album, którego słuchanie sprawi, że poczujesz świąteczny klimat jak na płytach Bing‘a Crosby‘ego“ – mówił Matt podczas swojej trasy w Ameryce. „Ta płyta sprawi, że poczujesz się jak podczas oglądania specjalnego, świątecznego wydania Familiady! albo „Kevina samego w domu“.

„Bożonarodzeniowe piosenki są naprawdę jedynymi standardami jakie nam zostały“ – mówi Matt, jazzowa chluba Kanady. „Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem zmierzyć się z nagrywaniem takiej muzyki, z którą dorastałem. Teraz dzielę się nią z miłośnikami świątecznych melodii, licząc że będzie towarzyszyła i podczas całego ich życia. To płyta dla tych, którzy właśnie ją odkryli, ale też dla przyszłych pokoleń”.

Dusk nie jest osamotniony w świętowaniu. Old School Yule! zawiera nowe duety z kilkoma znanymi artystami, także z naszego kraju. Margaret dołącza do niego w dynamicznej i eleganckiej wersji Let it snow!, Rafał Brzozowski przypomina dzieciom, że Święty Mikołaj przybędzie do miasta (Santa Claus is Coming to Town), a Halina Mlynkowa czeka na Ukochanego, kiedy jest zimo na zewnątrz! (Baby, It’s Cold Outside).

Zapytany czy czegoś mu brakuje, Dusk pokazuje uśmiech, który jest jego znakiem rozpoznawczym i szelmowsko puszcza oczko: „Tak“ – uśmiecha się szeroko. „Nie dodaliśmy do niego barszczu i pierogów.”

Lista utworów:
1. Happy Holiday
2. Sleigh Ride
3. The Most Wonderful Time Of The Year
4. The Christmas Song
5. Santa Claus Is Coming to Town with Rafał Brzozowski
6. Jingle Bells
7. White Christmas
8. I’ve Got My Love To Keep Me Warm
9. Baby It’s Cold Outside with Halina Mlynkova
10. Have Yourself A Merry Little Christmas
11. Donde Esta Santa Claus
12. Marshmallow World
13. Let It Snow! with Margaret
14. Snowed In With You
15. Winter Wonderland
16. Do You Hear What I Hear with St Michael's Choir School

  • 25-11-2016
  • Matt Dusk
  • 1

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Old School Yule!" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.