Okulary (MP3)

Okulary
Każdy okularnik zna problemy pana Hilarego. Posłuchajmy zatem o niezwykłych, zakrojonych na szeroką skalę poszukiwaniach bohatera jednego z najzabawniejszych wierszy Juliana Tuwima.

Wydawnictwo Promatek przygotowało serię nagrań z najbardziej lubianymi przez dzieci i dorosłych utworami tego znakomitego poety. Wybrano te, które od lat cieszą się największą sympatia i w ogóle nie tracą na popularności. Coraz to nowe pokolenia sięgają po rymowanki Tuwima, a odkrywaniu ich towarzyszy taka sama radość, jaka była udziałem wielu milionów dzieci wcześniej. Oprócz „Okularów” możemy posłuchać również innych wierszyków: „Słonia Trąbalskiego”, „Lokomotywy”, „Ptasiego radia”, „O Grzesiu kłamczuchu”.

Wszystkie te pamiętne wierszyki ukazały się w znakomitej interpretacji Antoniego Rota. To doskonały prezent dla dzieci, ale również wspaniała podróż do czasów dzieciństwa, bo nie ma chyba Polaka, który nie znałby wierszy Tuwima. Część z nas być może po kilku wersach przypomni sobie ciąg dalszy i będzie dziarsko recytować z Antonim Rotem.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Okulary" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.