Oksa Pollock. Las zabłąkanych (Okładka miękka)

Oksa Pollock. Las zabłąkanych

Oksa Pollock. Las zabłąkanych (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%
4.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Uwaga, to druga książka z magicznej serii!

Każdy, kto pozna Oksę, nie obejdzie się już bez niej ani wspaniałej rodziny Pollocków i niezwykłych stworzeń!

Oksa Pollock zawsze myślała, że jest zwykłą nastolatką, aż do pewnego dnia, gdy wszystko się zmieniło, a jej życie zostało wywrócone do góry nogami...

Gus zniknął! Najlepszy przyjaciel Oksy wyparował bez śladu. Na podłodze jednej z klas w St Proximusie, londyńskim koledżu, Oksa odnajduje jego komórkę. W pamięci aparatu zapisane jest niewyraźne zdjęcie jakiejś dziwnie znajomej kobiety. Kim ona jest i co się stało z Gusem?

Dziewczynka jeszcze tego nie wie, ale szukając prawdy, wyjawi starannie ukrywane tajemnice rodzinne. TAJEMNICE NIEBEZPIECZNE. Chcąc uratować przyjaciela, przechodzi do równoległego świata, w którym magia graniczy ze strachem. Śmiertelne próby nie oszczędzą TYCH-KTÓRZY-USZLI. Czy podołają wyzwaniom?

Czy Młoda Najłaskawsza z pomocą uroczych Bzikusków i wrażliwej na zimno Zgadurki znajdzie w porę jedyne wyjście z LASU BEZ POWROTU? Odpowiedź znajdziesz w tej książce!

Przygody Oksy Pollock wymyśliły Anne Plichota i Cendrine Wolf. Jeszcze przed oficjalnym wydaniem książka zyskała wielkie grono fanów. Dzięki nim ta wyjątkowa seria odniosła światowy sukces. Dołącz do przyjaciół Oksy!

DAJ SIĘ PONIEŚĆ POLLOCKOMANII!

„Niech wszyscy o tym wiedzą, ta powieść jest rewelacyjna, fantastyczna i trzeba niezwłocznie ją przeczytać!”. - librairiesandales.hautetfort.com – Les Sandales d’Empédocle

„Czyżby nowe JK Rowling były Francuzkami?”. - Elle

„Narodziła się Pollockmania”. - Le Point
 • 21 lutego 2015 ElfikBook,

  Historia z dzieciństwa

  Zawsze podziwiałam świat wykreowany w tej serii. Barwne opisy sprawiły, że pokochałam go całym sercem. Mimo że główni bohaterowie irytowali mnie, nie ... czytaj >
  Zawsze podziwiałam świat wykreowany w tej serii. Barwne opisy sprawiły, że pokochałam go całym sercem. Mimo że główni bohaterowie irytowali mnie, nie mogłam oderwać się od książki. Przygody, które przeżywali i cały tajemniczy świat na długo zapadły mi w pamieć.

4.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1