Okrążyć słońce (Okładka miękka)

Okrążyć słońce

Okrążyć słońce (Okładka miękka)

Oferta specjalna -26%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • fascynuje Cię Afryka i postać Beryl Markham
  • masz ochotę na dobrą powieść obyczajową oparta na faktach
  • cenisz sobie prozę Pauli McLain
Kup na prezent

Poruszająca opowieść o bezgranicznej wolności i pasji.


Początek XX wieku. Trzyletnia Beryl Markham przeprowadza się wraz z rodzicami na farmę w Kenii. To miejsce szybko staje się jej domem, a członkowie plemienia Kipsigis przewodnikami po nowej i dzikiej krainie.


Wychowywana samotnie przez ojca Beryl szybko wyrasta na niezależną i silną kobietę. Nie boi się niczego. Z wyjątkiem miłości.


Kiedy poznaje Karen Blixen i jej kochanka, Denysa Fincha Hattona, jej życie zmienia się na zawsze. Uwikłana w miłosny trójkąt, odnajduje w sobie pasję, która wzniesie ją ku słońcu.


Okrążyć słońce to oparta na faktach historia Beryl Markham, kobiety, która daleko wyprzedziła swoje czasy. Pionierki lotnictwa, treserki koni, skandalistki i buntowniczki uwikłanej w miłosną relację tak doskonale upamiętnioną w Pożegnaniu z Afryką. Paula McLain powraca z kolejną znakomitą książką o kobiecie, która zawsze żyła według swoich zasad.

 Paula McLain – amerykańska pisarka i poetka. Okrążyć słońce to kolejna po bestsellerowej Paryskiej żonie powieść tej uwielbianej przez krytyków i czytelników autorki, chwalonej za niezwykły styl w budowaniu wielowymiarowych portretów niezwykłych kobiet. Książka niemal natychmiast znalazła się na szczytach list bestsellerów – tylko w ciągu pierwszego miesiąca sprzedano ponad 100 000 egzemplarzy powieści.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Okrążyć słońce" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.