Oko jelenia Tom 6: Sfera Armilarna (MP3)

Oko jelenia Tom 6: Sfera Armilarna
Wojna. Okaleczona, stojąca nad grobem Hanza jest jeszcze w stanie ująć i

ukarać tego, kto złamał jej prawa.

Bohaterowie nie poddają się, choć – jak słyszeliśmy w poprzednich odsłonach serii – trudno jest się odnaleźć w innym kraju, szczególnie, jeśli podróż odbyła się również w czasie. W tej odsłonie Marek, Staszek, Hela i przyjaciele, są w Gdańsku. To niby bliżej domu. Ale czy bezpieczniej? Niczego nie można być pewnym. Tym bardziej, że Marek został uwięziony i albo podejmie odważne decyzje, albo przyjdzie mu zginąć. Jak łatwo się domyślić, Marek zaryzykuje, choć na intrygi jest już nieco późno.

Audiobook „Sfera Armilarna” to wspaniała kontynuacja powieści, które przepełnione są przygodami i niespodziewanymi zwrotami akcji. Historia to pretekst do opowiedzenia fantastycznych losów kilkorga barwnych bohaterów, ale połączenie dawnych dziejów i elementów fantastycznych zaowocowało cyklem, od którego trudno się oderwać. Bohaterowie już kilka razy znaleźli się już nad przepaścią. Czy i tym razem wyjdą cało z opresji? Posłuchajcie.

Wstęgi ludzkich losów łączą się jak w sferze armilarnej: Ty trzymasz w ręce swój świat i ja trzymam świat w ręce. Jak mówi stare kozackie przysłowie – kto jest durniem, niech umrze jako niewolnik.

Polecamy również siódmy odcinek serii zatytułowany „Sowie zwierciadło”.

Bezpłatny rozdział do sprawdzenia online na kanale YouTube audioteka.pl
 • 9 sierpnia 2018 Rymeq,

  Kolejna część super sagi

  Kolejna część super sagi
  Kolejna część super sagi

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1