Oko jelenia Tom 5: Triumf lisa Reinicke (MP3)

Oko jelenia Tom 5: Triumf lisa Reinicke
Akcja nie zwalnia ani na moment, choć to już piąta część cyklu „Oko jelenia”. Teraz także w wersji audio, dzięki czemu „Triumf lisa Reinicke” może uprzyjemnić niejedną wyprawę lub urozmaicić nieco powtórkę ulubionych lektur.

Tym razem Andrzej Pilipiuk umieścił akcję powieści w Gdańsku. To kontynuacja przygód bohaterów, których słuchacze poznali w poprzednich częściach. Na pierwszy plan jednak wysunie się Marek, niegdyś, czy może raczej… w przyszłości, nauczyciel informatyki. To on jest elementem łączącym kilka tajemniczych zdarzeń, w wyniku których zginęli ludzie.

XVI-wieczny Gdańsk to znany, ogromny i strategiczny port, a bohaterowie „Oka jelenia” i tam nie unikną tarapatów. Jak zwykle, wykażą się pomysłowością i energią, dzięki której uda im się wyjść z opresji, ale ten proces to właśnie cała zabawa.

Marzec, Anno Domini 1560. Marek, Hela, Staszek i Maksym nareszcie są razem. Żyją, ale śmierć znowu zaplata na nich śmiertelne sidła. Wokół giną ludzie. Miejsca zbrodni znaczą wilcze ogony. I jest tylko jeden wspólny element łączący wszystkie zabójstwa. Marek.

Gdzieś pośród kamieniczek i zaułków Gdańska ukrywa się szajka bezwzględnych morderców. Gdzieś tu, jak cierń w stopie tkwią śmiertelnie niebezpieczni intruzi z przyszłości. I jest jeszcze ktoś. Królewski justycjariusz, który by przejrzeć sekrety Hanzy nie cofnie się przed niczym.

Polecamy „Triumf lisa Reinicke” w wersji audio. Tak, jak pozostałe audiobooki w tej serii tom ukazał się w wykonaniu Macieja Kowalika.Dla fanów serii mamy znakomitą wiadomość, można już posłuchać również szóstej i siódmej części.

Bezpłatny rozdział do sprawdzenia online na kanale YouTube audioteka.pl

 • 9 sierpnia 2018 Rymeq,

  Kolejna część super sagi

  Kolejna część super sagi
  Kolejna część super sagi

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1