Oko jelenia tom 3: Drewniana twierdza (MP3)

Oko jelenia tom 3: Drewniana twierdza


Dalszy ciąg hitowego cyklu Andrzeja Pilipiuka. Podróże w czasie, zagrożenie z kosmosu i niebezpieczeństwa w XVI-wiecznej Norwegii zupełnie codzienne – to wszystko ponownie spotka bohaterów serii, która przypadła do gustu nie tylko miłośnikom twórczości Pilipiuka.

Teraz wszystkie tomy „Oka jelenia”, w tym także „Drewniana twierdza”, dostępne są również jako audiobooki. Dzięki temu słuchacze, którzy wyruszyli w tę niezwykłą podróż, nie muszą rezygnować z jej trwania, a ci, którym spodobała się wersja drukowana, mogą zabrać tę szaloną powieść w podróż czy na wakacje i jeszcze raz przeżywać ze Staszkiem, markiem, Heleną i innymi postaciami zdarzenia, które trzymają w napięciu i wciąż przynoszą nowe niespodzianki.

„Drewniana twierdza”, utrzymana w klimacie poprzednich dwóch części, nie zawiedzie tych, którzy znakomicie bawili się, słuchając „Drogi do Nidaros” oraz „Srebrnej łani z Visby”.

Mogło się wydawać, że trudno będzie sprawić, by bohaterowie wpadli w jeszcze większe tarapaty, a jednak! Posłuchajcie koniecznie, jak podróżująca w czasie drużyna radzi sobie w dawnej Norwegii i czy choć są choć trochę bliżej domu.

Na początek nokaut. W kosmosie. Dla Oka nie ma zmiłuj. Ucieczka do przeszłości to obóz przetrwania dla Marka, Staszka i Heleny. W XVI-wiecznej Norwegii krzyżują się bowiem drogi i interesy istot z różnych czasów, stron świata i wszechświata. Jest śmiertelnie niebezpiecznie, zawsze pod górę. Czasem cuchnie. Zawsze pachnie wolnością, przygodą i wędrówką. Nie polecamy tej książki, jeśli masz coś pilnego. Bo nie odłożysz szaleńczej misji.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Oko jelenia tom 3: Drewniana twierdza" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.