Ojciec Tadeusz Rydzyk Imperator (Okładka twarda)

Ojciec Tadeusz Rydzyk Imperator

Ojciec Tadeusz Rydzyk Imperator (Okładka twarda)

Oferta specjalna -42%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • poznasz biografię Tadeusza Rydzyka
  • dowiesz się, w jaki sposób ojciec doszedł do tak wielkiej władzy
  • zaznajomisz się z życiem codziennym kapłana
Był nieśmiałym chłopcem. Wybrał seminarium, gdy nie dostał się do szkoły średniej. Miał być zakonnym braciszkiem - do końca życia pracować w kuchni, ogrodzie, albo pucować buty ojczulkom. Zbuntował się. Do kościołów wprowadzał muzykę rockową. O mało co nie stworzył w Krakowie sekty. Uciekł na Zachód, a zakon wysłał za nim wilczy bilet. Wrócił odmieniony - po to, by zostać najsłynniejszym polskim redemptorystą i najbardziej szarą z szarych eminencji polskiej polityki.

Tadeusz Rydzyk- twórcą medialnego imperium. Dziś ma radio, telewizję, gazetę, gimnazjum, szkołę średnią, wyższą uczelnię, sieć telefoniczną i wiele więcej. Pielgrzymują do niego po wsparcie czołowi działacze prawicy.

Co się z nim działo po ucieczce z kraju w latach 80-tych? Jaką rolę w jego ucieczce odegrało spotkanie z Janem Pawłem II? Skąd wziął pierwszy milion i kto mu ukradł drugi? Co go łączyło z władzami Rosji, a co - z rzecznikiem SLD? Co jada, co mówi prywatnie, komu ufa, a kto go popiera? Co się dzieje za zamkniętymi drzwiami radia i szkoły medialnej w Toruniu?

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Ojciec Tadeusz Rydzyk Imperator" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.