Officially Dead (MP3)

Officially Dead
Angielska klasyka literatury tylko dla średnio zaawansowanych

Macmillan Readers: upper-intermediate level

Colin Fenton and his wife run a computer software company, but only Colin knows that the business is £10,000 in debt. When a chance meeting in a pub leads him to an offer that will, he thinks, quickly and easily solve all his problems, he accepts. But he loses the gamble and subsequently his identity, leaving his wife to try to prove whether or not he is officially dead.

Colin Fenton i jego żona prowadzą sklep komputerowy. Jednak tylko Colin wie, że mają 10 000 £ długu. Kiedy podczas przypadkowego spotkania w pubie otrzymuje propozycję, uważa że jest to szansa na szybkie i łatwe pozbycie się finansowego problemu. Jednakże nie wszystko idzie jak się tego spodziewał - Colin przegrywa zakład, tym samym tracąc swoją tożsamość. Czy straci również... życie?


Audiobooki z serii Macmillan Readers to znana na całym świecie seria nagrań w języku angielskim światowych dzieł literatury, przygotowana na zróżnicowanych poziomach zaawansowania i skierowana do tych, którzy chcą rozpocząć słuchanie oryginalnej literatury po angielsku. Zobacz więcej » tutaj.

Poziom tego audiobooka to 'upper-intermediate level' - jego treść została napisana przy użyciu 2200 podstawowych słów.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Officially Dead" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.